Przełamanie w 4 kolejce

Oba mecze 4 kolejki Poloniści grali w niedzielę i oba na wyjazdach. Pierwsza, o 10.00, grała drużyna A, za przeciwnika mająca dotychczasowego lidera, UKS Orlik Mokotów. W bardzo dobrym meczu Czarne Koszule zdobyły komplet punktów, relacja znajduje się tutaj. W innych meczach 3 grupy II ligi SEMP zremisował 2:2 z MUKS Kosa Konstancin, a AP Green przegrał z MKS II Piaseczno 3:10. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.

W samo południe w Starych Babicach drużyna B zmierzyła się ATP. Tutaj także zwycięstwo odniosły Czarne Koszule, relacja z meczu znajduje się tutaj. Filmiki z meczu znajdują się tutaj. W pozostałych spotkaniach 6 grupy III ligi MUKS G-81 wygrał z KS Przyszłość Włochy 14:2, a AP Wilki uległy Barca Academy 0:7. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.