Bez punktów w trzeciej kolejce

Sobta okzała sie pechowa dla zawodników Czarnych Koszul. Przed południem część zawodników wzięła udział w turnieju halowym na Bemowie, relacja znajduje się tutaj. Po południu na Saharze grały obie nasze druzyny. Jako pierwsza swój mecz rozegrała "dwójka", za przeciwników mając Barca Academy. Poloniści musieli uznać wyższość przeciwników, którzy prezentowali się znacznie lepiej, relacja znajduje się tutaj. Filmy ze spotkania znajdują się tutaj. W pozostałych meczach III ligi grupy 6 KS Przyszłośc Włochy uległa ATP 3:9, a MUKS G-81 przegrał z AP Wilki 2:5. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.

Bezpośrednio po kolegach zagrała "jedynka", mierząc się z MKS Piaseczno II. Tutaj również mecz zakończył się zwycięstwem gości, relacja znajduje się tutaj. W innych meczach II ligi grupy 3 SEMP Ursynów pokonał AP Green 5:4, a MUSK Kosa Konstancin zremisował 5:5 z Orlikiem Mokotów. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj