Autor:

Adam Gucwa

Utworzono:

27.09.2020

Niedziela powitała nas deszczem. Poloniści grali mecz z Akademią Talentów Piłkarskich na boisku szkolnym w Starych Babicach. Mimo nieprzyjemnej pogody i mocno przetrzebionego składu, w ktorym pojawili się rekonwalescenci, druzyna odniosła pewne zwyciestwo nad miejscowymi. Już od pierwszej minuty to Czarne Koszule kontrolowały przebieg spotkania i prowadziły grę, a gospodarze starali się grać z kontry. Pierwsza bramka padła po kilku minutach, kolejna , samobójcza, po rzucie rożnym i pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 0:2. W drugiej mimo przewagi nasi zawodnicy strzelili jedynie samobója i do przerwy utrzymał się wynik 1:2. W trzeciej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie, ale Poloniści trafili tylko raz, na co przeciwnicy odpowiedzieli również jednym trafieniem, z rzutu wolnego. Ostatnia kwarta to lepsza skuteczność zawodników Polonii, którzy strzelili cztery gole, a przeciwnicy odpowiedzieli jedną bramką i wynik końcowy brzmiał 3:7. Cztery bramki dla Czarnych Koszul zdobył zwykle grający jako bramkarz Mateusz, za co należą mu się gratulacje.