Wygrane w niedzielę

W III kolejce ligi MZPN obie nasze drużyny grały u siebie. Pierwsza na murawę Sahary wyszła drużyna B, której przeciwnikiem była Be A Star Football Academy Wilczki, która wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Emocje towarzyszyły nam do końca, wyniki 3:2 cieszy, chociaż żal mnóstwa niewykorzystanych sytuacji. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Filmy z meczu: I kwarta II kwarta III kwarta IV kwarta

W innych spotkaniach grupy 6 Stowarzyszenie Brzask/KS Grom uległ Młodej Gwardii aż 0:12, a Białe Orły zostały pokonane przez AP Brychczy 3:7. W lidze aż 4 drużyny mają po 6 punktów, ale Brychczy i Polonia mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz.

W samo południe rozpoczął się mecz drużyny A z ATP II. Poloniści przeważali cały mecz i wygrali 9:2. Relacja z meczu znajduje się tutaj.  Filmy z meczu: I kwarta II kwarta III kwarta IV kwarta

Pozostałe mecze grupy 5 zakończyły się zwycięstwami gości. BKS7 uległ Wilkom 2:6, a Victoria Zerzeń przegrała z G-18 aż 1:23. Polonia jest liderem grupy z kompletem zwycięstw.