Podsumowanie 6 kolejki

Niedzielny poranek Poloniści spędzili na "Saharze". Już o 8.30 swój mecz grała drużyna A, podejmując drugie w tabeli AP Wilki. Czarne Koszule odniosły pewne zwycięstwo 6:0 i już tylko 3 punktów brakuje im do awansu. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Film z meczu: I kwarta  II kwarta   III kwarta  IV kwarta

W drugim meczu grupy 5 ATP II grało z G-81. Drużyny podzieliły sie punktami, strzelając po 2 bramki. Po wycofani się Victorii Zerzeń, BKS7 pauzowało. Tabela ligowa.

O 10 rozpoczęła mecz drużyna B, grając z ostatnim w tabeli Stowarzyszeniem Brzask/KS Grom. Tutaj też bez niespodzianek, Poloniści zdobyli komplet punktów, strzelając 7 goli i tracąc tylko 1. Relacja z meczu znajduje się tutaj.

W innych spotkaniach grupy 6 pierwsze punkty stracił AP Brychczy, remisując z Młodą Gwardią 8:8. Ostatni mecz wygrały Białe Orły, które pokonały Be A Star Football Academy 5:4. Po 6 kolejkach liderem pozostaje AP Brychczy, druga Polonia traci 4 punkty. Zaraz za Czarnymi Koszulami jest Młoda Gwardia z 10 punktami. Czwarte Białe Orły mają 9, a piąte Wilczki 6 punktów. Tabelę zamyka KS Grom, który jeszcze nie zdobył punktu. W tej grupie sytuacja jest ciekawa i zarówno awans, jak i spadek pozostają kwestią otwartą. Tabela ligowa.