Piłkarska środa

W środę, 23 października na Saharze obie nasze drużyny rozgrywały swoje zaległe mecze. o 17.30 drużyna A podejmowała G-81, głównego konkurenta do awansu. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i były to pierwsze stracone punkty w tym sezonie. Mimo to, Polonia dzięki temu meczowi zapewniła sobie awans do II ligi.

Relacja z meczu znajduje się tutaj. FIlmy z meczu: I kwarta II kwarta III kwarta IV kwarta

Zaraz po tym meczu swoje spotkanie rozegrała drużyna B, która zmierzyła się z liderem, AP Brychczy. Chłopcy chcieli się zrewanżować za porażkę na boisku rywala i po świetnym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 4:2, zapewniając sobie utrzymanie i  zachowując szansę na awans. Relacja z meczu znajduje się tutaj.