Rozstrzygnięcie sezonu w 9 kolejce

9 kolejka przyniosła rozstrzygnięcia dla obu zespołów. W sobotę grała drużyna A, a jej przeciwnikiem była Delta Warszawa. Poloniści ulegli minimalnie (0:1).  Relacja z meczu znajduje się tutaj. Film z meczu znajduje się tutaj: 1 połowa2 połowa. W pozostałych meczach kolejki MKS Piaseczno przegrało z Varsovią 0:6, a Talent Targówek niespodziewanie uległ Ząbkovii 2:3. Wyniki te spowodowały, że Czarne Koszule nie zdołały utrzymać się w 1 lidze i mimo dzielnej postawy zajęły 5 miejsce. Mecze były bardzo wyrównane, a Poloniści nie odstawali od przeciwników, mamy więc nadzieję na powrót do najwyższej ligi po następnym sezonie.

W niedzielny wieczór, w dobrze już poznanych Zielonkach-Parceli swój mecz z ATP rozegrała drużyna B. Czarne Koszule nie dały szans przeciwnikowi i odniosły siódme zwycięstwo w lidze (0:5). Relacja z meczu znajduje się tutaj. Film z meczu znajduje się tutaj.

W innych spotkaniach Drukarz  przegrał z Naprzodem Stare Babice 1:3, a Hutnik zremisował z UKS 141 2:2. Oznacza to, że Poloniści zapewnili już sobie awans do 2 ligi, choć mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania. W kolejnym sezonie obie drużyny Czarnych Koszul będą rywalizować więc na tym samym poziomie.