Podsumowanie 8 kolejki

W 8 kolejce drużyna A rozegrała mecz z ATP II. Poloniści, którzy zapewnili już sobie awans do wyższej ligi, gładko wygrali 7:2. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Filmik z meczu: I kwarta II kwarta III kwarta IV kwarta.

W pozostałym meczu 5 grupy AP Wilki pokonały BKS7 10:4. Pauzował G-81.

Drużyna B udała się na Białołękę, by zagrać z Be A  Star Football Academy. Niestety, z powodu nieobecności pomocy medycznej mecz się nie odbył, a sędzia przyznał walkowera drużynie Czarnych Koszul. Drużyny rozegrały potem mecz sparingowy, w którym lepsi okazali się Poloniści.

W pozostałym meczach AP Brychczy pokonał Białe Orły 10:2 i utrzymał pozycję lidera, a Młoda Gwardia wygrała z żegnającym się z tym poziomem rozgrywek KS Grom 9:2. Zarówno awans, jak i spadek pozostają kwestią otwartą, choć AP Brychczy jest w lepszej sytuacji niż Polonia, a Wilczki w gorszej niż Białe Orły i Młoda Gwardia.