Pierwsze mecze od 4 kolejki

Liga rozpoczęła się z opóźnieniem. Pierwsze mecze rozegrano od 4 kolejki. Obie nasze drużyny grały mecze na swoim boisku.

Drużyna A podejmowała Champion Otwock i zwyciężyła 5:1 Relacja z meczu znajduje się tutaj.  Film z meczu znajduje się tutaj: I kwarta, II kwarta, III kwarta, IV kwarta.

W pozostałych meczach II Ligi Okręgowej E1 Orlik Grupa 3 Drukarz Warszawa pokonał Ząbkovię II Ząbki 11:3, a ZWAR Międzylesie wygrał z GROM PRO 5:3.

Drużyna B grała z UKS Irzyk II i po emocjonującym spotkaniu zwyciężyła ostatecznie 5:. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Film z meczu znajduje się tutaj.

W innych meczach III Ligi Okręgowej E1 Orlik Grupa 6 AP Wilki wygrały z MUKS G-81 10:9, a Victoria II Sulejówek zremisowała z RKS II Okęcie 4:4.