Ostatnia kolejka sezonu

W ostatniej kolejce sezonu meczom Polonistów towarzyszyły spore emocje. Jako pierwsza, już w środę, 11 listopada grała drużyna B. Przeciwnikiem był MUKS G-81, a po porażce z ATP Czarne Koszule musiały wygrać, by być pewnym utrzymania. Zawodnicy osiągneli cel, zwyciężając 10:5 i zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Relacja ze spotkania znajduje się tutaj. Filmiki ze spotkania znajdują się tutaj: I kwartaII kwarta, III kwartaIV kwarta.
W pozostałych meczach ATP przegrało z Barca Academy 6:7, a AP Wilki pokonały KS Przyszłośc Włochy 14:3. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.
Drużyna A podejmowała SEMP Ursynów w niedzielę, 15 listopada, mając szansę na zajęcie drugiego miejsca, które może byćpremiowane awansem, goście walczyli o utrzymanie. Mimo dużego zaangażowania, żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Pierwszy remis Czarnych Koszul dał im jednak drugą pozycję na koniec sezonu. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Filmiki ze spotkania znajdują się tutaj:I kwarta,II kwarta,III kwarta,IV kwarta.

UKS Orlik MOkotów przegrał z MKS II Piaseczno 3:5, a AP Green uległo Kosie Konstancin 1:6. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.