Nieudane rewanże

Obie nasze drużyny 7 kolejkę ligi rozgrywały w sobotę. Nietypowo, gdyż w roli gospodarza nie graliśmy na Saharze, ale na orliku przy ul. Spokojnej. Jako pierwsza, o 11.00 grała drużyna A, za przeciwnika mając AP Green. Poloniści przegrali 2:3, relacja z meczu znajduje się tutaj. Filmiki z meczu znajdują się tutaj. W pozostałych meczach II ligi MUKS Kosa Konstancin uległ MKS II Piaseczno 4:6, a SEMP Ursynów pokonał Orlik Mokotów 4:2. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.

Zaraz po pierwszym spotkaniu z AP Wilki grała drużyna B. Tutaj również Czarne Koszule minimalnie przegrały 4:5, relacja ze spotkania znajduje się tutaj. Film ze spotkania znajduje się tutaj. W innych meczach III ligi KS Przyszłość Włochy uległy Barca Academy 5:7, a MUKS G-81 pokonał ATP 5:2. Tabela rozgrywek znajduje się tutaj.