Komplet punktow w trzeciej kolejce

Trzecia kolejka rozgrywek MZPN za nami. Zespół A grał już wcześniej z ATP II, w sobote natomiast swój mecz z FC Puma miała druzyna B. Czarne Koszule podtrzymały zwycięską passę i zwycięzyły 10:1, choć styl gry nie był najwyższy. Dzieki tej wygranej Poloniści utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. Relacja z meczu znajduje się tutaj.

Z innych meczach IV ligi UKS 141 II przegrał z UKS Targówek 1953 w stosunku 2:3, a UKS Białe Orły II przegrały z WBS Warszawa 4:7. Białe Orły są jedyną drużyną bez zwycięstwa, a Targówek wra z  Czarnymi Koszulami odniosły komplet zwycięstw. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w następnej kolejce.

W III lidze odbył się tylko jeden mecz. Na boisku Drukarza BKS7 odniósł gładkie zwycięstwo 0:12, Mecz A2R z Varsovią odbędzie się w środę.