Bez porażki w 3 kolejce

W weekend rozegrano spotkania 3 kolejki lig MZPN. W sobotnie popołudnie drużyna A udała się na drugą stronę parku Traugutta, gdzie zmierzyła się z Varsovią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, relacja ze spotkania znajduje się tutaj. Film z meczu znajduje się tutaj: 1 połowa, 2 połowa
W innych spotkaniach I ligi 1 grupy MKS Piaseczno uległo Ząbkovii 1:3, a Talent wygrał z Deltą 3:0. Tabela ligi znajduje się tutaj.

W niedzielny poranek drużyna B podejmowała na Saharze zespół UKS 141. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:0. Relacja z meczu znajduje się tutaj. Film ze spotkania znajduje się tutaj.
W pozostałych meczach III ligi grupy 5 ATP wygrał z Naprzodem Stare Babice 1:0, a Drukarz II Warszawa uległ MKS Hutnikowi 2:3. Tabela ligi znajduje się tutaj.