4 kolejka ligi MZPN

W 4 kolejce ligi jako pierwsi grali chłopcy z zespołu B. Czarne Koszule w sobotnie przedpołudnie udali się do Rembertowa, gdzie czekała na nich Młoda Gwardia, która w poprzedniej kolejce odniosła efektowne zwycięstwo aż 12:0. Poloniści jednak zagrali wspaniale i nie dali szans przeciwnikom, strzelając 10 bramek i nie tracąc ani jednej. Ralacja z meczu znajduje się tutaj.

Dzięki temu zwycięstwu zachowują status niepokonanych. Druga drużyna z kompletem punktów to AP Brychczy, z którą Poloniści będą grali zaległy mecz 10 października. Brychczy pokonał poprzednich rywali czarnych Koszul, BE A Star Acedemy AP Wilczki 5:3, a w ostatnim spotkaniu grupy 6 Białe Orły zdobyły pierwsze punkty pokując KS Grom aż 19:4.

W niedzielę drużyna A miała zagrać z zamykającą tabelę Victorią Zerzeń, która jednak nagle wycofałą się z rozgrywek, zapominając powiadomić o tym przeciwników. Poloniści wygrali walkowerem, a zamiast meczu musieli zadowolić się treningiem. W pozostałych meczach ATP II przegrało z AP Wilki 2:5, a UKS G-81 pokonał BKS7 10:4.