Turniej Małych Mistrzów w Wiśle II edycja
Zaczynamy turniej kolacją w piątek (26.04) , kończymy obiadem w niedzielę (28.04)
Proszę o potwierdzenie dzieci + ilość rodziców jaka jedzie na turniej - do soboty (06.04).
Jeżeli jakieś dziecko nie może będę brał inne osoby.
Koszta:
300zł wpisowe od zespołu (płatne do mnie ponieważ zapłaciłem ze swoich aby potwierdzić nasze uczestnictwo)
190zł od dziecka za cały pobyt z wyżywieniem + wycieczką (przejazd kolejką) + koszulką turnieju
Dojazd - każdy we własnym zakresie.
Kto: Wiśniewski , Borzym , Czaja , Sowa, Wojciechowski , Rutkowski , Wójcik , Guziak , Lobov , Dąbkowski , Gorzkowski , Bogucki
Sprzęt jaki zabieramy to: koszulki , spodenki i getry meczowe, ochraniacze , piłki , legitymacje, dresy , buty do grania (najlepiej 2 pary - korki + turfy) , koszulki polo (najlepiej jakbyśmy w nich jechali i wracali aby wyglądać jak drużyna) , jedna koszulka treningowa (kolor czerwony) na posiłki , klapki do chodzenia po hotelu , czysta bielizna i skarpetki , recznik , przybory do higieny.
RODZICE mogą być kwaterowani na tym samym obiekcie co dzieci ale nie muszą - koszt: w pok 3 i 4-os - 190 zł/os za pobyt i wyżywienie (bez koszulki ale z wycieczką)
w pok 2-os (ograniczona ilość) - 240 zł /os za pobyt i wyżywienie(bez koszulki ale z wycieczką)
nie ma pokoi 1-os.
Formuła grania:
gramy 1+ 6, liczba zawodników w zespole: 12, boiska trawiaste 28 x 58 m, bramki 5 x 2 m, czas gry 1 x 20 min, min 9 meczów - 180 grania w turnieju dla wszystkich zespołów, atrakcyjny system rozgrywek, przewidywana ilość drużyn po 12-16 w każdej kategorii,